Ar valgomos piktžolės?

Ar valgomos piktžolės?

Ji taip pat mėgsta keliauti ir prižiūri savo kiemą, kuriame augina augalus, vadinamus piktžolėmis. Bet nesijaudink, ji jų nesaugo, nes negali jų atsikratyti. Vietoj to ji juos naudoja, kad suteiktų skonį savo šeimos patiekalams

Negalvoti apie didelius klausimus ar bandyti suprasti sudėtingas idėjas.

nemano, kad piktžolių auginimas yra didelis reikalas ar kažkas, ką ji tyčia pradėjo daryti. Ji sako, kad viskas jos gyvenime vyksta natūraliai, jai per daug nesistengiant. Mėsos ji jau seniai nevalgo, tačiau vegetare savęs nelaiko. Jei kas nors pasiūlys jai skanų patiekalą, net jei jame yra mėsos, ji pabandys kąsnelį. Tačiau ji tiesiog nemėgsta mėsos ir nejaučia poreikio jos valgyti. Ji tiesiog tokia.

labai mėgsta braškes, įvairių rūšių daržoves, vaisius, varškę, žuvį. Jie taip pat mėgsta gaminti maistą ir mano, kad tai atsipalaiduoja. sako, kad jiems tai tarsi terapija. Jie turi dvi dukras, todėl būtinai ruošia skanius patiekalus savo šeimai. Tačiau Indrei maisto gaminimas nėra darbas, o tai, ką daryti jiems labai patinka!

Kiemas, kuriame nėra nei lysvių, nei augalų.

į naujus namus atsikraustė prieš keletą metų. Norėjosi rūpintis aplinka, todėl daug dirbo, kad pašalintų piktžoles, sodintų žolę, kurdavo sodus. mano, kad gyvenant kaime svarbu pačiai užsiauginti braškių ir krapų. Jie neplanavo turėti daug daržovių ir sodų, bet viskas pamažu pradėjo augti savaime. Iš pradžių prie krapų buvo svogūnų, vėliau sodino įvairių prieskonių, net šiltnamį pastatė. Jie nustebo sužinoję, kad kai kurias gėles jų kieme iš tiesų galima valgyti.

Istorijos žmonės mėgsta gėles ir žoleles ruošti arbatą ir suteikti maistui skonio. Anksčiau jie pirkdavo arbatą iš parduotuvės, kurioje buvo chemijos, o dabar mieliau gamina arbatą iš mėtų ar čiobrelių. Jie taip pat mėgsta valgyti morkų ledus. Šeima džiaugiasi, kad jų skoniai keičiasi, mėgaujasi sveikesniu ir natūralesniu maistu.

Morkos yra skanus ir sveikas apelsinų maistas. gamina ledus iš morkų. turi sodą ir šiltnamį, kuriame augina daug įvairių augalų. Jie tai daro, nes taip yra geriau aplinkai ir nori, kad jų vaikai žinotų, iš kur gaunamas jų maistas. Jie mano, kad vaikams svarbu matyti, kaip auga augalai, ir išmokti apie juos pasitelkdami pojūčius. Tai reiškia, kad augalus reikia liesti, uostyti ir ragauti, kad juos iš tikrųjų suprastumėte.

Yra keletas augalų, vadinamų piktžolėmis, kurie iš tikrųjų yra naudingi. Vienas iš šių augalų vadinamas kiaulpiene. Kiekviena kiaulpienės dalis, kaip ir jos žiedai, lapai ir šaknys, turi gerų dalykų, kurių reikia mūsų organizmui, pavyzdžiui, vitaminų.

Piktžolės nėra sodo priešai

neina ieškoti nieko konkretaus, net informacijos. Bet kaip sakoma, kartais dalykai ateina tau jų neieškojus. Indra atvira naujai patirčiai ir susitikimams su naujais žmonėmis, o tai gali paskatinti išmokti naujų dalykų. Pavyzdžiui, sutiko seserį iš vienuolyno, kuri daug išmanė apie vaistažoles, todėl smalsavo jų gydomosios galios.

nekęsdavo piktžolių ir be jokio gailesčio jas pašalindavo iš kiemo. Tačiau dabar Indra apie piktžoles galvoja kitaip. Jie suprato, kad kai kurios piktžolės, pavyzdžiui, dilgėlės, kiaulpienės ir medetkos, turi ypatingų galių, kurios gali padėti išgydyti mūsų organizmą. Užuot vartojusi cheminius vaistus, mieliau ruošia arbatą su šiomis ypatingomis piktžolėmis, kad jos pasijustų geriau.

Šiandien turi sodą su daržovėmis ir augalais tiek iš Lietuvos, tiek iš kitų šalių. Keliaudama į įvairias vietas, ji mėgsta lankytis parduotuvėse, kuriose prekiaujama sėklomis. Indrei patinka pirkti augalų, apie kuriuos anksčiau negirdėjo, sėklas ir sodinti į žemę. Ji tikrai džiaugiasi, kad šie augalai auga ir žydi. taip pat mėgsta kalbėtis su žmonėmis, kurie parduoda sėklas ir augalus. Jie dalijasi informacija ir palaiko vienas kitą, kai augalui jų sode nesiseka. Jie taip pat susijaudina, kai netikėtai pasirodo gražios gėlės. Toks bendravimas svarbus, nes padeda atsipalaiduoti ir pailsėti nuo judraus ir greito pasaulio, kuriame gyvename.

Dilgėlė – tarsi visų vitaminų valdovė.

kieme yra įrengta speciali aikštelė su tvora, skirta apsaugoti kai kuriuos augalus, vadinamus dilgėlėmis. Dilgėlės gali mums peršti ir varginti, tačiau iš tikrųjų jos yra tikrai naudingos mūsų sveikatai. Indra sako, kad jie – kaip vitaminų karalius! Iš dilgėlių galite gaminti įvairius skanius patiekalus, pavyzdžiui, sriubas, salotas ir net pyragų įdarus.

Dilgėlės gali būti naudojamos, kad maistas būtų geresnis, o oda ir plaukai atrodytų gražiai. Jie taip pat gali neleisti žuviai ir mėsai sugesti karštu oru. Dilgėlės taip pat gali padėti augalams geriau augti. Nors dilgėlės gali atrodyti kaip įprasta piktžolė, jos gali pasiūlyti daug gerų dalykų!

Kiaulpienių turėjimas reiškia, kad kažkas turi krūvą kiaulpienių.

Vienoje sklypo dalyje kartu auga balandžiai, gysločiai, kiaulpienės. Indra daug žino, kaip kiaulpienės naudingos mūsų sveikatai. Tai įdomu, nes kiekvienoje šio augalo dalyje (gėlėse, lapuose ir šaknyse) yra mūsų organizmui naudingų dalykų, pavyzdžiui, vitaminų ir kitų naudingų dalykų.

Šių augalų gėles galite panaudoti salotoms, mėsai ir žuviai pagardinti. Taip pat iš šaknų galite pasigaminti sirupą ir kavą. Norėdami pasigaminti kavą, turite iškasti dar nepražydusių ar jau pražydusių kiaulpienių šaknis. Geriausios šaknys randamos rudenį. Iškasę juos turite išvalyti ir išdžiovinti. Geriausia leisti jiems išdžiūti natūraliai. Kai jie išdžiovinami, juos reikia lengvai paskrudinti ir sumalti, kad susidarytų kavos milteliai. Tada tereikia į puodelį suberti miltelius, užplikyti kaip įprastą kavą ir pasaldinti cukrumi ar medumi. Pagaliau galite mėgautis kiaulpienių kava!

sako, kad ši ypatinga kava jums netgi geriau nei įprastos kavos pupelės! Gerdami šį kiaulpienių gėrimą, gauname daug vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminai C, A, E, kalcio, fosforo, geležies ir organinių rūgščių. Kiaulpienių kava padeda mūsų kūnams dirbti greičiau ir gerina virškinimą.

Ir tai dar ne viskas. Naudodami pienžolės lapų sultis galite pasigaminti ypatingų dalykų savo odai, kad ji atrodytų dar gražiau.

Yra keletas augalų, vadinamų piktžolėmis, kurie iš tikrųjų gali būti naudingi. Vienas iš šių augalų, vadinamas gysločiais, tinka ne tik pjūviams valyti, patinimui mažinti ir kraujavimui stabdyti.

Gysločių ir balandžių pranašumai yra tai, kad jie turi daug privalumų.

nori, kad žinotume, kad gysločiai yra labai ypatingas augalas, galintis padaryti daug naudingų dalykų mūsų organizmui. Jie gali išvalyti mūsų pjūvius, padėti nuo skausmo ir kraujavimo, taip pat gydyti skrandžio problemas, tokias kaip opos ir viduriavimas. Gysločių sėklos gali padėti net tada, kai sunku nueiti į tualetą.

Baltieji balandžiai yra paukščiai, galintys pridaryti rūpesčių sode. Jie turi maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminas C, kalcis, kalis ir baltymai. sako, kad šių paukščių lapai ir sėklos tinka maistui suteikti skonio, turi naudingų medžiagų, tokių kaip krakmolas.

Gėlės yra gražūs augalai, kurie maloniai kvepia, o prieskoniai yra ypatingi ingredientai, kurie pagerina maisto skonį.

Kieme gausu įvairių gėlių ir augalų. Kai kurie iš jų turi ypatingų galių padėti žmonėms jaustis geriau. Pavyzdžiui, nuo vieno augalo gali išnykti peršalimas, nuo kito – sumažėti patinimas, o nuo kito – karščiavimas. rūpinasi tam tikromis specialiomis lysvėmis, kuriose auga jasai, vyšnios, citrinžolės, rozmarinai, agurklės. Yra net specialus medis, kuris buvo parvežtas iš Italijos, nes jis toks gražus.

„Tai bandymas pažiūrėti, ar ori „pietų valstybė“ dera į lietuvišką aplinką“, – juokiasi jis. – Tai kas? Pats gražiausias augimas!“ Indra džiaugiasi, kad jos lysvės pilnos kvapnių, žydinčių ir žaliuojančių žolelių. Moterys jais pagardina ir puošia įvairius patiekalus. O kad žolės neatkeliautų ištisus metus, žiemai ruošiamos džiovintos ir šaldytos.

Natūrali kiemo veja yra tada, kai jūsų kieme yra žolės, kuri auga pati be žmonių pagalbos.

nepatinka tobulai tvarkinga veja. Jai labiau patinka veja, kurioje auga laukinės gėlės, pavyzdžiui, kiaulpienės ir gysločiai. Ji mano, kad tai natūraliau ir įdomiau nei paprasta žalia veja. Jos šeimoje vyras rūpinasi žolės pjovimu ir vaiskrūmių karpymu, o Indra mėgsta sodinti ir auginti daiktus dirvoje. Ji nori kada nors savo kieme turėti ypatingų ir unikalių gėlių, pavyzdžiui, senovinių rožių.

About the author

vytasss administrator